Fotografia Cyfrowa Ostrowski
Ostrowski Fotografia

Ostrowski Fotografia Cyfrowa

Pracownia czynna: pn-pt: 9.00-20.00, sb: 10.00-14.00, zadzwoń 12-432 54 60 lub napisz foto@fotografia-ostrowski.pl

cennik / usługi / opis zamów odbitki
on-line
ściągnij program
i zamów odbitki
prześlij zdjęcia przez
wetransfer
kontakt pomoc
cennik - odbitki i powiększenia
dokładne wymiary zdjęć
druk na płótnie - fotoobrazy
podklejenie zdjęć na pianki
papiery Hahnemuhle FineArt
Canson, Tecco
ploter CANON
PROGRAF PRO-4000

cennik odbitek i powiększeń
dla większych zamówień
wołanie negatywów
kolor i cz-b
zdjęcia do dowodu,
paszportu, prawa jazdy,
legitymacji, dyplomu itp.
skanowanie negatywów,
4,5x6, 6x6, 6x7,
slajdów w ramkach
reprodukcje fotografii
zdjęcie ze zdjęcia
koszty dostawy
kurier DPD/UPS
kurier rowerowy

Papier Hahnemuhle FineArt, Canson,Tecco


Papiery TECCO PHOTO

PEARL-GLOSS SUPER (248 G/M²) (SEMIMATTE)

Tecco PEARL-GLOSS to naturalny biały papier z satynowym wykończeniem pomiędzy perłą a papierem błyszczącym. Najbliższy temu co możemy nazwać popularną odbitką fotograficzną, pod względem faktury ale i gramatury papieru. Papier o bardzo szerokiej gamie zastosowań od fotografii ślubnej, portretowej po krajobrazową i artystyczną. Wyposażono w niewielką ilość wybielaczy optycznych by uzyskać biel a jednocześnie długożywotność.


PASTELL MATT (225 G/M²)


Papier matowy Pastell Matt 225g o zgaszonym ciepłym odcieniu. Dzięki niewielkiej liczbie wybielaczy optycznych można liczyć, iż wydruki nań wykonane przetrwają dziesięciolecia. Posiada naturalny wygląd ułatwiając produkcję fotografii, szczególnie w monochromach, czerni i bieli czy sepii. Wysoka jakość pozwala na zastosowanie w brnży fotograficznej, ale również i w eleganckiej reklamie czy ekskluzywnych materiałach promocyjnych.

PASTELL MATT (biały)(230 G/M²)

Matowe wykończenie papieru TECCO MATT pozwala uniknąć niekorzystnych odbić światła. Papier ten może absorbować większą ilość tuszu niż podobne produkty. Jasny Tecco Matt daje możliwość intensywnego zadruku, stworzenia bardzo kontrastowych obrazów tak w kolorze jak i monochromii. Papier idealnie nadaje się do fotografii czarnobiałej o wysokim kontraście gdzie wskazane jest uzyskanie głębokich czerni, ale i płynnych przejść tonalnych.


Papiery CANSON INFINITY


wchodząc na poszczególne papiery można zapoznać się
z charakterystykami papierów


Papier HAHNEMUHLE FINEART BARYTA gloss

BARYTA PHOTOGRAPHIQUE zdobył nagrodę TIPA AWARD w 2009 r. dla najlepszego papieru barytowego

Jesienią 2007 firma Hahnemühle wypuściła nowy rodzaj papieru FineArt Baryta. Jest to tradycyjny papier dla artystów o powierzchni barytowej.

Wersja papieru barytowego dla fotografii cyfrowej posiada charakterystyczną w dotyku powierzchnię dla papierów firmy Hahnemuhle. Jest wysokiej jakości produktem porównywalnym do tradycyjnych papierów barytowych używanych w fotografii analogowej.

Papier ten posiada siarczan barium (barium sulphate) w warstwie górnej co daje wysoki połysk, dużą głębię czerni, wspaniałą tonalność i ostrości obrazu.

Papier "FineArt Baryta 325" jest przeznaczony szczególnie dla wydruków czarno-białych z powodu wysokiego współczynnika "D-max", bogatej reprodukcji odcieni szarości i świetnego połysku.

Papier FineArt Baryta 325 jest zrobiony w 100% z celulozy. Pozbawiony jest odczynu kwaśnego co powoduje, że świetnie nadaje się do archiwizacji (jest odporny na działanie czasu).

Firma Hahnemühle z Dassel w Niemczech pokazała pierwszy raz papier "FineArt Baryta 325" na międzynarodowy targach fotograficznych: Sonimagphoto w Barcelonie, Salon de la Photo w Paryżu, Imaging Expo w Szanghaju i PhotoPlus International w Nowy Jorku w 2007.

strona główna | cennik usług | zamów zdjęcia on-line | ściągnij program na pulpit | ftp / wetransfer | kontakt | częste pytania-pomoc


Przesyłając lub udostępniając pliki do realizacji zamówienia wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Fotografię OSTROWSKI
swoich danych osobowych w celu otrzymania informacji o statusie zlecenia.


Pracownia Fotografii Cyfrowej OSTROWSKI
31-033 Kraków, ul. Westerplatte 15 (Hotel Wyspiański)
telefon: 12-432 54 60, mail: foto@fotografia-ostrowski.pl

polityka bezpieczeństwa i informacja o cookies
regulamin płatności DOTPAY
uwagi odnośnie działania strony