Regulamin płatności internetowych Przelewy24

Podmiot odpowiedzialny:
Fotografia Ostrowski
Renata Batkiewicz
Kajetan Konieczny s.c.
31-033 Kraków, Westerplatte 15/16
NIP:676-24-98-970
Regon: 363319826
foto@fotografia-ostrowski.pl
www.fotografia-ostrowski.pl
tel. 12-4325460

Drodzy Klienci,
chcąc usprawnić i przyspieszyć usługę wysyłki zdjęć pocztą i kurierem rowerowym oraz poszerzyć możliwości bezgotówkowej realizacji/wydania zdjęć i usług fotograficznych prowadzimy usługę płatności internetowych Przelewy24.

Koszty związane z obsługą płatności internetowych w całości pokrywa nasza pracownia.

ODBIÓR ZDJĘĆ:

Przesyłka pocztowa/kurier rowerowy:
Dla zleceń złożonych przez system internetowy z zaznaczeniem opcji wysyłki zdjęć pocztą lub kurierem na Państwa mail zostanie wysłany link do systemu płatności Przelewy24 w celu zapłaty za realizację usługi kartą lub przelewem.

Obiór osobisty:
Jeżeli odbierają Państwo zdjęcia osobiście lub przez osoby trzecie w naszym zakładzie również możemy wygenerować link zapłaty przez internet. Zapłacone usługi będą czekać na odbiór w naszej pracowni.

CENY:
Koszt zamówienia (uwzględniający ceny pakietowe, promocje, należne zniżki oraz koszt przesyłki) będzie podany w mailu i następnie po wejściu na przesłany link.

  1. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych.
  2. W chwili realizacji zapłaty klient zostaje o tym poinformowany mailowo.
  3. Informacja będzie zawierać unikalny numer transakcji, ułatwiający wyszukanie Państwa transakcji przez sprzedającego w razie pytań lub wątpliwości.
  4. Realizacja zamówienia rozpocznie się po zapłacie za usługę.
  5. Jeżeli zdjęcia mają być wysłane jako prezent prosimy o podanie w uwagach danych osoby, do której ma być wysłana przesyłka.

WARUNKI REKLAMACJI:
towar wadliwy, niezgodny z zamówieniem, uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy po dostarczeniu towaru wadliwego do siedziby firmy wraz z dowodem zakupu.
CZAS ROZPATRZENIA REKLAMACJI: na drugi dzień roboczy od chwili dostarczenia wadliwego towaru. Koszty dostarczenia reklamowanego towaru ponosi klient.

ZWROTY:

ZDJĘCIA, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, WYDRUKI NA PŁÓTNIE
z uwagi na fakt, iż realizacja zlecenia rozpoczyna się w momencie jego przyjęcia do realizacji, a także zważywszy, że jest to świadczenie o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

RAMKI I ALBUMY FOTOGRAFICZNE:
KAŻDY KUPUJĄCY MA PRAWO do 14 dni oddać towar, bez podania przyczyny. Zwroty. Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym.

OGRANICZENIA W DOSTARCZENIU TOWARU: brak

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH:
Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach poza niezbędnymi, związanymi z realizacją wysyłki zamówienia.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI:
Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc „podejrzeć” nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy Przelewy24, jak i serwisu internetowego, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informację za pośrednictwem Przelewy24.

ROZLICZENIA TRANSAKCJI KARTĄ KREDYTOWĄ I E-PRZELEWEM PRZEPROWADZANE SĄ ZA POŚREDNICTWEM CENTRUM ROZLICZENIOWEGO PRZELEWY24.

W serwisie Przelewy24 można dokonać transakcji kartami płatniczymi, kartami kredytowymi, przelewem bankowym, płatnościami BLIK, Google Pay, Apple Pay, Paypal.

Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.